zostańmy w kontakcie!

Czy chcesz otrzymywać informacje o kolejnych aktywnościach?

Klauzula RODO Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”) informujemy, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest: Fundacja Żyj Pełnią Życia ul. Stefana Dembego 8/63; 02-796 Warszawa, NIP: 951-24-75-403, KRS: 0000763048.
2. Twoje dane osobowe zbierane są w celu informowania Cię o organizowanych przez nas spotkaniach w których wyraziłaś chęć uczestnictwa.
3. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest zgoda. Zgoda wyrażona przez Ciebie ma charakter dobrowolny.
4. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz żądania przeniesienia danych do innego administratora.
5. W dowolnym momencie możesz cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
6. Twoje dane przetwarzane będą przez nas przez okres 6 lat od dnia cofnięcia zgody. Wymienione prawa możesz zrealizować wysyłając z adresu, którego zgoda dotyczy stosowne oświadczenie na adres kontakt@zyjpelnia.org.
7. Twoje dane nie są profilowane, ani przekazywane innym podmiotom. 8. Możesz wnieść skargę do organu nadzorczego.

Jesteś super!

Dziękujemy za zapis!
Proszę podaj tablet następnej osobie.