Konferencja „Żyj Pełnią Życia – Boży plan na tożsamość, panieństwo i małżeństwo” skierowana jest do niezamężnych dziewczyn i młodych mężatek.

To już druga konferencja Żyj Pełnią Życia!

W zeszłym roku skupiłyśmy się na pięknie, kobiecości i związkach. W tym roku chcemy pogłębić temat tożsamości kobiety jako Bożej Córki, budowania głębokiej więzi z Bogiem oraz odkryć Jego wspaniałe skarby jakie oferuje nam tu i teraz. Porozmawiamy też szczerze o związkach – Boże kobiety, młode mężatki, ale też i te z długim stażem podzielą się tym co tak naprawdę się liczy w małżeństwie i jak singielki najlepiej mogą wykorzystać czas bycia samemu.

Zeszłoroczna konferencja była niezapomniana dla prawie 200 uczestniczek. Oto niektóre z wypowiedzi co im się najbardziej podobało:

opinie

mówcy

// Magdalena Wołochowicz

Całym sercem kocha Pana Boga i życie, jakim ją obdarzył. Od wielu lat jest bardzo aktywnie zaangażowana w działania Fundacji Misja Służby Rodzinie.


Jest autorką książek: Chwilowo panna. Żyjąc pełnią życia z nadzieją na dalszy ciąg (Esprit 2017), Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego Słowa. (Edycja Świętego Pawła 2018). Współautorka serii Tak! Bóg chce… (Wejdźmy na szczyt 2017-2019).

Od grudnia 2018 r. prowadzi kanał na YouTube Żyj Pełnią Życia gdzie zachęca pokolenie chrześcijańskich młodych dorosłych, aby pomimo wyzwań, żyli pełnią życia na danym jego etapie, w pełnej oddania przyjaźni z Bogiem, świadomi celu życia, pełni radości, wytrwałości, mocy i zwycięstwa w Chrystusie.

Lubi spędzać czas z przyjaciółmi delektując się dobrym jedzeniem, czytać powieści i podróżować.

// Anna Dzieciątko (zabłocka)

Świeżo upieczona żona Adama. Założycielka vloga na YouTube Jest Miło/ść – o szczęśliwym singielstwie i budowaniu zdrowego związku. Mówczyni na konferencjach i autorka tekstów z tej dziedziny.

Jedna z założycielek Kościoła Dom w Warszawie i aktywnie zaangażowana w jego rozwój przez 6 lat. Wcześniej przez wiele lat prowadziła Duszpasterstwo Akademickie Petra w Warszawie.

Kocha poradnictwo dla singli i par. Z rozwojem tej działalności wiąże swoją przyszłość. Jej pierwszy e-book już się pisze. Bardzo lubi intensywne treningi.

// JUSTYNA
POŁOM

Jej pasją jest wspieranie młodego pokolenia, by żyło w przyjaźni z Bogiem, wg najlepszych zasad, jakie oferuje nam Pan Bóg w Piśmie Świętym. Bóg wkłada w jej serce duże marzenia, z których rodzą się nasze niektóre konkretne projekty.

// Aleksandra Wołochowicz

Szczęśliwa i spełniona żona i mama. Pragnie wspierać i zachęcać inne żony by stawały się w swoich małżeństwach twórczymi partnerkami i wypełniały rolę do której powołuje je Bóg.

// MARTA
WITECKA

Od 23 lat szczęśliwa żona. Mama na pełen etat dla 6 dzieci (jedno z nich już w objęciach Boga). Aktywnie zaangażowana w Fundację Misja Służby Rodzinie oraz Fundacje Twórczych Ojców i Mam im. Marioli Wołochowicz. Od lat prowadzi z mężem spotkania dla narzeczonych oraz seminaria o komunikacji w małżeństwie. 

Jezusa poznała mając 14 lat we wspólnocie młodzieżowej. 

Z Agnieszką przyjaźnią się od 28 lat.

// Agnieszka Sobolewska

Żona od 22 lat. Mama 4 dzieci, z sukcesem prowadząca je w edukacji domowej. Wykładowca akademicki, doktor nauk ekonomicznych. Aktywnie zaangażowana w pracę Fundacji Misja Służby Rodzinie oraz Fundacji Twórczych Ojców i Mam im. Marioli Wołochowicz.

Jezus jest jej przyjacielem odkąd miała 10 lat.

Z Martą przyjaźnią się od 28 lat.

Informacje

Miejsce

Dawny dom kultury KADR
ul. Gotarda 16, Warszawa

Jedzenie

W czasie przerw kawowych zapraszamy Was na kawę, herbatę, ciasta, owoce i bakalie.

Każda uczestniczka dostanie także obiad. Na obiad podamy burrito z mięsem, a dla uczestniczek z ograniczeniami dietetycznymi będzie bezmięsne leczo z ryżem. Jeśli masz ograniczenia dietetyczne, odezwij się proszę do nas mailem. Będziemy wysyłać tuż przed konferencją także maila m.in. z pytaniem o ewentualną dietę.

Obiad i przerwy kawowe są wliczone w opłatę za konferencję.

Obiad jest gwarantowany tylko przy zgłoszeniach do 28/09 włącznie.

Sponsorzy

Każda z uczestniczek otrzyma w pakiecie powitalnym prezenty od naszych sponsorów, a także w trakcie dnia będzie możliwość wygrania wielu prezentów – w konkursach i losowaniach.

Bardzo cieszymy się z grona sponsorów, które zdecydowało się wesprzeć naszą konferencję. Bardzo dziękujemy!

Patroni

Współpraca

Bilety

Zakupu dokonujemy poprzez formularz rejestracyjny oraz płatność przelewem lub przez PayU zgodnie z instrukcją w e-mailu rejestracyjnym.

W skład ceny wchodzi:

  • wynajęcie i obsługa techniczna sali;
  • materiały konferencyjne;
  • kawa, herbata, przekąski;
  • obiad;
  • inne koszty organizacyjne.

Rejestracja

TRANSMISJA ONLINE

49
  •  

Early Bird

99
  •  
wyprzedane

last minute bez obiadu

99
  •  

Aby się zarejestrować, wypełnij poniższy formularz. Otrzymasz email z potwierdzeniem oraz danymi do przelewu.

formularz zapisów

UWAGA! Ze względów technicznych dla każdego adresu email może być przypisana tylko jedna uczestniczka. Jeżeli na ten sam email chcesz zapisać więcej osób, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.

pytania

FAQ

O ile nic się nie zmieni z sytuacją sanitarną, konferencja odbędzie się stacjonarnie z zachowaniem wszelkich koniecznych środków bezpieczeństwa.

O ile nic się nie zmieni, konferencja będzie się odbywać stacjonarnie, ale istnieje możliwość uczestnictwa online. Będzie to płatny, prywatny, dobrej jakości stream tylko dla zapisanych uczestniczek.

O ile nic się nie zmieni, konferencja będzie się odbywać stacjonarnie i ponosimy szereg kosztów organizacyjnych. Opcja online jednak jest tańsza od opcji stacjonarnej.

Uczestniczki online dostaną materiały dodatkowe w formie pdf do wydrukowania. Niestety nie będziemy miały możliwości wysyłki pakietów powitalnych ani wylosowanych nagród, a więc te przywileje zostaną tylko dla uczestniczek będących stacjonarnie.

Tak, konferencja na pewno się odbędzie. Jeśli nie będzie możliwości bezpiecznych zgromadzeń stacjonarnie, konferencję zorganizujemy online. Wciąż jednak w pełnym zakresie z uwielbieniem, wszystkimi wykładami, losowaniem nagród, itp.

W przypadku takiej zmiany cena biletu spadnie (i tak ponosimy koszty wynajęcia sali, streamu i inne) a różnicę wcześniej opłaconego biletu zwrócimy.

Cena biletu spadnie do:

– do 49 zł jeśli nastąpi to przed wydrukowanie pakietów powitalnych;

– jeśli nastąpi to w ostatniej chwili i będziemy miały już wydrukowane wszystkie pakiety powitalne – adekwatnie do poniesionych kosztów (pakiety zostaną każdej uczestniczce wysłane).

Bilety zakupione od początku jako uczestnictwo online zachowują ważność i ich cena nie ulegnie zmianie.

Konferencja skierowana jest do chrześcijańskich singielek i młodych mężatek. Sugerowana dolna granica wieku to 16 lat, a górnej nie ma

Pod pojęciem Singielki rozumiemy wszystkie niezamężne dziewczyny. Dlatego zapraszamy wszystkie wierzące młode kobiety zarówno te które nadal modlą się o mężów, te które są w związkach, jak i młode mężatki.

Ta konferencja, tak jak wszystkie działania w ramach projektu Żyj Pełnią Życia ma inspirować kobiety z pokolenia młodych dorosłych dlatego chcielibyśmy aby uczestniczki nie były młodsze niż licealistki. Górnej granicy wieku nie ma.

Organizatorzy nie zapewniają opieki nad dziećmi. W tym roku wszystkie mamy z maluszkami zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji w opcji online.

Nie zapewniamy. Każda uczestniczka spoza Warszawy potrzebuje znaleźć nocleg we własnym zakresie.

Żyj Pełnią Życia – fundacja

Psalm18.pl – gdzie będzie można nabyć książki Magdaleny Wołochowicz

Tabita – eko produkty

Na Twoją wpłatę czekamy 24 godziny. Jeśli nie dojdzie do nas, rezerwacja zostanie anulowana.

Z wyjątkiem szczególnych przypadków nie jest to możliwe. Fundacja ponosi koszty organizacyjne już wiele miesięcy przed konferencją i nie mamy możliwości regularnych zwrotów.

Dlatego w przypadku zmiany planów proponujemy znalezienie innej osoby, która wykorzysta bilet (prosimy o informację w tej sprawie).

W wyjątkowych przypadkach losowych (choroba, niespodziewane trudne okoliczności) prosimy o kontakt – zwrócimy koszty.

Widzimy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Hurra! To już dzisiaj!

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Żyj Pełnią Życia, której założycielką jest Magdalena Wołochowicz – autorka książek, vlogerka. Misją tej organizacji non-profit jest inspirowanie pokolenia wierzących młodych dorosłych, by żyli pełnią życia na każdym jego etapie. Więcej o Fundacji: zyjpelnia.org

Masz jakieś inne pytania? Napisz:

Do zobaczenia!

Jesteś super!

Dziękujemy za zapis!
Proszę podaj tablet następnej osobie.