Widzimy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Hurra! To już dzisiaj!
Odtwórz wideo

Konferencja „Żyj Pełnią Życia – Boży plan na spełnienie pomimo trudności” skierowana jest do niezamężnych dziewczyn i młodych mężatek.

To już trzecia konferencja Żyj Pełnią Życia!

W poprzednich latach skupiłyśmy się na tematach takich jak: tożsamość, piękno, kobiecość, związki, życie w pełni jako singielka/mężatka.

W tym roku porozmawiamy o tym, jak żyć w spełnieniu pomimo trudności.

Naszym gościem specjalnym będzie inspirująca Amerykanka, Ellissa Petrenko, której Pan Bóg dał męża z drugiego końca świata – Ukrainy i tam wspólnie mieszkają. Ellissa podzieli się swoją niesamowitą historią, jak Bóg wspaniale ułożył jej przyszłość oraz jak nauczyła się wychodzić ku ludziom, choć nie ma tego w swojej naturze.

Zagłębimy się także w temat przebaczenia – niełatwy, a bardzo kluczowy dla życia w pełni.

Nauczmy się razem, jak nie tylko przetrwać trudności, ale żyć w pełni, bez względu na okoliczności, w jakich się znajdujemy.

Zapraszamy serdecznie!

wrażenia z zeszłorocznej konferencji

mówcy

// Magdalena Wołochowicz

Całym sercem kocha Pana Boga i życie, jakim ją obdarzył. Założycielka Fundacji Żyj Pełnią Życia. Od wielu lat jest również bardzo aktywnie zaangażowana w działania Fundacji Misja Służby Rodzinie.

Jest autorką książek: Chwilowo panna. Żyjąc pełnią życia z nadzieją na dalszy ciąg (Esprit 2017), Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego Słowa. (Edycja Świętego Pawła 2018). Współautorka serii Tak! Bóg chce… (Wejdźmy na szczyt 2017-2019).

Od grudnia 2018 r. prowadzi kanał na YouTube Żyj Pełnią Życia gdzie zachęca pokolenie chrześcijańskich młodych dorosłych, aby pomimo wyzwań, żyli pełnią życia na danym jego etapie, w pełnej oddania przyjaźni z Bogiem, świadomi celu życia, pełni radości, wytrwałości, mocy i zwycięstwa w Chrystusie.

Lubi spędzać czas z przyjaciółmi delektując się dobrym jedzeniem, czytać powieści i podróżować.

// Ellissa Petrenko

Amerykanka pochodząca z Teksasu, mieszka wraz ze swoim mężem Andrii na Ukrainie. Twórczyni kursu „Thrive Together” o pokonywaniu lęku przed ludźmi. Kocha Pana Jezusa całym sercem.

Uwielbia dobrą kawę. Prywatnie siostra Kristen i Bethany – vlogerek Girl Defined i autorek „Boskiej kobiety”.

// LYSA TERKEURST

Autorka bestsellerowych książek z listy „New York Times”, takich jak „Stworzona, by pragnąć”, „Poskromienie złośnicy”, „Niechciana”. Założycielka służby dla kobiet Proverbs 31.

Żona z ponad 30-letnim stażem. Mama piątki dorosłych dzieci. Szczęśliwa babcia trójki wnucząt.
 
Kilka lat temu z Bogiem zwycięsko przeszła przez kryzys w małżeństwie oraz chorobę nowotworową.
 
Jej największymi radościami jest kochanie swojej rodziny, studiowanie Bożego Słowa i inspirowanie do osiągnięcia pełni uzdrowienia ducha, duszy i ciała.

// KAJA WILKOSZ

Od 2018 r. współtworzy Fundację Żyj Pełnią Życia, a od ponad kilkunastu lat jest aktywnie zaangażowana w Fundację Misja Służby Rodzinie. Dziennikarka, recenzentka czasopisma „Wzrastanie”.

Żona z ponad rocznym stażem. Czuje szczególne Boże powołanie do dzielenia się wiarą i pełnym mocy życiem z Bogiem z młodymi ludźmi. Uwielbia poezję. Pisze własne piosenki i wiersze o swojej relacji z Bogiem.

// MARTA WITECKA

Od 23 lat szczęśliwa żona. Mama na pełen etat dla 6 dzieci (jedno z nich już w objęciach Boga). Aktywnie zaangażowana w Fundację Misja Służby Rodzinie oraz Fundacje Twórczych Ojców i Mam im. Marioli Wołochowicz. 

Od lat prowadzi z mężem spotkania dla narzeczonych oraz seminaria o komunikacji w małżeństwie. 

Od kilku miesięcy wspólnie z Joanną prowadzi kanał na YouTube skierowany do rodziców „Kotwica rodzica„.

Jezusa poznała mając 14 lat we wspólnocie młodzieżowej. 

// Joanna dzieciątko

Żona od 25 lat, mama trójki dorosłych już dzieci.

Odkąd została mamą interesuje się tematem relacji w rodzinie i wychowania dzieci. Kiedy jej dzieci były w wieku szkolnym zaangażowała się jako mama w edukację domową. Wspólnie z mężem współtworzą Stowarzyszenie Edukacji w Rodzinie.

Niedawno ukończyła studia na Wydziale Nauk o Rodzinie na UKSW.

Od 20 lat współpracuje także z Fundacją Misja Służby Rodzinie. 

Od kilku miesięcy wspólnie z Martą prowadzi kanał na YouTube skierowany do rodziców „Kotwica rodzica„.

Informacje

Miejsce

Dawny dom kultury KADR
ul. Gotarda 16, Warszawa

Jedzenie

W czasie przerw kawowych zapraszamy Was na kawę, herbatę, ciasta, owoce i bakalie.

Obiad do wyboru: mięsny lub wegetariański. Jeżeli masz dodatkowe ograniczenia związane z dietą napisz do nas.

Obiad i przerwy kawowe są wliczone w opłatę za konferencję.

Sponsorzy

Każda z uczestniczek otrzyma w pakiecie powitalnym prezenty od naszych sponsorów, a także w trakcie dnia będzie możliwość wygrania wielu prezentów – w konkursach i losowaniach.

Bardzo cieszymy się z grona sponsorów, które zdecydowało się wesprzeć naszą konferencję. Bardzo dziękujemy!

Patroni

Bilety

Bilet stacjonarny – bilet upoważnia do osobistego uczestnictwa w konferencji oraz otrzymania w dniu konferencji pakietu powitalnego wraz z materiałami konferencyjnymi, obiadu, oraz dostępu do przerw kawowych.

Bilet online – bilet upoważnia do osobistego uczestnictwa w konferencji w formie online jednej osoby.  Pakiet obejmuje dostęp online do wszystkich sesji oraz materiały konferencyjnymi w formie pdf, zgodnie z grafikiem konferencji. 

Zakupu dokonujemy poprzez formularz rejestracyjny oraz płatność przelewem zgodnie z instrukcją w e-mailu rejestracyjnym.

W skład ceny wchodzi:

  • wynajęcie i obsługa techniczna sali;
  • materiały konferencyjne;
  • kawa, herbata, przekąski;
  • obiad;
  • inne koszty organizacyjne.

Rejestracja

Bilet ONLINE

59
  •  

BILET stacjonarny bez obiadu

119
  •  

formularz zapisów

UWAGA! Ze względów technicznych dla każdego adresu email może być przypisana tylko jedna uczestniczka. Jeżeli na ten sam email chcesz zapisać więcej osób, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.

pytania

O ile nic się nie zmieni z sytuacją sanitarną, konferencja odbędzie się stacjonarnie z zachowaniem wszelkich koniecznych środków bezpieczeństwa.

O ile nic się nie zmieni, konferencja będzie się odbywać stacjonarnie, ale istnieje możliwość uczestnictwa online. Będzie to płatny, prywatny, dobrej jakości stream tylko dla zapisanych uczestniczek.

Opcja online jest również dla dziewczyn, które nie mogą być na żywo w dniu konferencji. Wszystkie nagrania zostaną zapisane i będziecie mogły odtworzyć je później.

O ile nic się nie zmieni, konferencja będzie się odbywać stacjonarnie i ponosimy szereg kosztów organizacyjnych. Opcja online jednak jest tańsza od opcji stacjonarnej.

Uczestniczki online dostaną materiały dodatkowe w formie pdf do wydrukowania. Niestety nie będziemy miały możliwości wysyłki pakietów powitalnych ani wylosowanych nagród, a więc te przywileje zostaną tylko dla uczestniczek będących stacjonarnie.

Tak, konferencja na pewno się odbędzie. Jeśli nie będzie możliwości bezpiecznych zgromadzeń stacjonarnie, konferencję zorganizujemy online. Wciąż jednak w pełnym zakresie z uwielbieniem, wszystkimi wykładami, losowaniem nagród, itp.

W przypadku takiej zmiany cena biletu spadnie (i tak ponosimy koszty wynajęcia sali, streamu i inne) a różnicę wcześniej opłaconego biletu zwrócimy.

Cena biletu spadnie do:

– do 49 zł jeśli nastąpi to przed wydrukowanie pakietów powitalnych;

– jeśli nastąpi to w ostatniej chwili i będziemy miały już wydrukowane wszystkie pakiety powitalne – adekwatnie do poniesionych kosztów (pakiety zostaną każdej uczestniczce wysłane).

Bilety zakupione od początku jako uczestnictwo online zachowują ważność i ich cena nie ulegnie zmianie.

Konferencja skierowana jest do chrześcijańskich singielek i młodych mężatek. Sugerowana dolna granica wieku to 16 lat, a górnej nie ma

Pod pojęciem Singielki rozumiemy wszystkie niezamężne dziewczyny. Dlatego zapraszamy wszystkie wierzące młode kobiety zarówno te które nadal modlą się o mężów, te które są w związkach, jak i młode mężatki.

Ta konferencja, tak jak wszystkie działania w ramach projektu Żyj Pełnią Życia ma inspirować kobiety z pokolenia młodych dorosłych dlatego chcielibyśmy aby uczestniczki nie były młodsze niż licealistki. Górnej granicy wieku nie ma.

Tak. Sesje prowadzone przez Ellisse Petrenko będą tłumaczone na język polski przez tłumacza na scenie.

Wideo z nagraniem Lysy TerKeurst będzie miało polskie napisy.

Organizatorzy nie zapewniają opieki nad dziećmi. W tym roku wszystkie mamy z maluszkami zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji w opcji online.

Nie zapewniamy. Każda uczestniczka spoza Warszawy potrzebuje znaleźć nocleg we własnym zakresie.

Żyj Pełnią Życia – fundacja

Kraina aloesu – naturalne kosmetyki i suplementy diety

Mary Kay Elżbieta Gandziarska – kosmetyki

Psalm18.pl – gdzie będzie można nabyć książki Magdaleny Wołochowicz

Tabita – eko produkty

Na Twoją wpłatę czekamy 24 godziny. Jeśli nie dojdzie do nas, rezerwacja zostanie anulowana.

Z wyjątkiem szczególnych przypadków nie jest to możliwe. Fundacja ponosi koszty organizacyjne już wiele miesięcy przed konferencją i nie mamy możliwości regularnych zwrotów.

Dlatego w przypadku zmiany planów proponujemy znalezienie innej osoby, która wykorzysta bilet (prosimy o informację w tej sprawie).

W wyjątkowych przypadkach losowych (choroba, niespodziewane trudne okoliczności) prosimy o kontakt – zwrócimy koszty.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Żyj Pełnią Życia, której założycielką jest Magdalena Wołochowicz – autorka książek, vlogerka. Misją tej organizacji non-profit jest inspirowanie pokolenia wierzących młodych dorosłych, by żyli pełnią życia na każdym jego etapie. Więcej o Fundacji: zyjpelnia.org

Masz pytanie? Napisz:

Do zobaczenia!

Jesteś super!

Dziękujemy za zapis!
Proszę podaj tablet następnej osobie.