Widzimy się już za:

Hurra! To już dzisiaj!

dni!

Konferencja „Żyj Pełnią Życia – Boży plan na miłość i relacje” skierowana jest do niezamężnych dziewczyn i młodych mężatek.

To już czwarta konferencja Żyj Pełnią Życia!

Dzisiejszy świat próbuje nas przekonać, że podejście do miłości i relacji powinno być „nowoczesne”. Czy ma rację? Co ma do powiedzenia w tym temacie Pan Bóg, nasz Stwórca? To On, sam będąc Miłością, pokazuje nam czym ona jest naprawdę To On wymyślił małżeństwo, intymność seksualną a także rodzinę.

Dopiero, gdy odkryjemy Jego plan na te dziedziny, będziemy mogli naprawdę żyć w pełni. A wszystko rozpoczyna się od bliskiej relacji z Nim.

Gośćmi specjalnymi konferencji będą:

– na żywo Ania i Adam Dzieciątko – autorzy książki „Kocham Cię, singielstwo moje!”, vlogerzy Jest miło/ść;

– w formie wideo Kristen Clark i Bethany Beal – vlogerki Girl Defined i autorki książek „Boska kobieta” oraz „Love Defined” – ta ostatnia będzie miała premierę jesienią w Polsce.

Zapraszamy serdecznie!

wrażenia z zeszłorocznej konferencji

„Spotkanie się z innymi wierzącymi kobietami, rozmowy.”
„Temat konferencji i poruszane kwestie na wykładach bardzo trafiały do mnie :)”
„Konferencja Magdy Wołochowicz i Lysy TerKeurst poruszyły mnie do łez.”
„Ciekawe tematy, świetnie przygotowane prelegentki, piękny wystrój, profesjonalna organizacja i cudowne kobietki.”
„Bardzo przystępna treść i sposób jej przekazania. Bardzo mi pomogła ta konferencja.”
„Wykład, a raczej dzielenie się „dla Singielek” przez Kaję . To było bardzo ubogacające dzielnie.”
„Poruszane tematy, głębokie treści, autentyczne świadectwo. Widać, że prelegentki żyją tym co mówią.”
„Jestem wdzięczna za możliwość udziału w niej online, bo mieszkam za granicą. Tematyka konferencji była wprost odpowiedzią na potrzeby mojego serca.”
Świadectwa prelegentek były dla mnie bardzo budujące, zachęcające i dające nadzieję. Dziękuję Wam 🙏”

mówcy

// Magdalena Wołochowicz


Facebook


Instagram


Youtube

Całym sercem kocha Pana Boga i życie, jakim ją obdarzył. Założycielka Fundacji Żyj Pełnią Życia. Od wielu lat jest również bardzo aktywnie zaangażowana w działania Fundacji Misja Służby Rodzinie.

czytaj więcej

Jest autorką książek: Chwilowo panna. Żyjąc pełnią życia z nadzieją na dalszy ciąg, Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego Słowa. Współautorka serii Tak! Bóg chce… .

Od grudnia 2018 r. prowadzi kanał na YouTube Żyj Pełnią Życia gdzie zachęca pokolenie chrześcijańskich młodych dorosłych, aby pomimo wyzwań, żyli pełnią życia na danym jego etapie, w pełnej oddania przyjaźni z Bogiem, świadomi celu życia, pełni radości, wytrwałości, mocy i zwycięstwa w Chrystusie.

Lubi spędzać czas z przyjaciółmi delektując się dobrym jedzeniem, czytać powieści i podróżować.

// dr Piotr Wołochowicz


Facebook

Dyrektor Fundacji Misja Służby Rodzinie, doktor nauk teologicznych w zakresie teologii pastoralnej, autor wielu książek m.in. „Seks po chrześcijańsku”, „Wierzące dzieci”, „To nie jest babska sprawa”, mówca.

Wdowiec, ojciec 3 dorosłych dzieci i dziadek 5 wnuków, w wolnych chwilach gra w szachy.

// Kristen Clark i Bethany Beal


Facebook


Instagram


Youtube

Założycielki organizacji „Girl Defined”, vlogerki, autorki 5 książek (m.in. „Boska kobieta”), prelegentki 1. Konferencji Żyj Pełnią Życia w 2019 roku. Ich pasją jest inspirowanie kobiet, by żyły wg Bożego planu na kobiecość.

Kristen jest żoną Zack’a i mamą dwójki adoptowanych chłopców z Ukrainy. Bethany jest żoną Dave’a – mają synka.

// Ania i Adam Dzieciątko


Facebook


Instagram


Youtube

Małżeństwo z dwuletnim stażem,  założyciele kanału na YT „Jest miło/ść”, autorzy książki „Kocham Cię, singielstwo moje!”. Ich wielką pasją jest inspirowanie singli i par jak zdrowo budować związki. Rodzice małego Bieniaminka.

// Marta i Andrzej WIteccy


Youtube

Małżeństwo z 24-letnim stażem, rodzice 6 dzieci (jedno już w Niebie). Aktywnie zaangażowani w Fundację Misja Służby Rodzinie oraz Fundację Twórczych Ojców i Mam im. Marioli Wołochowicz. Od wielu lat prowadzą przygotowania dla narzeczonych w jednej z warszawskich parafii. Marta współprowadzi kanał na YT „Kotwica rodzica”.

program

Informacje

Dawny dom kultury KADR
ul. Gotarda 16, Warszawa

Miejsce

Jedzenie

W czasie przerw kawowych zapraszamy Was na kawę, herbatę, ciasta, owoce i bakalie.

Obiad do wyboru: mięsny lub wegetariański. Jeżeli masz dodatkowe ograniczenia związane z dietą napisz do nas.

Obiad i przerwy kawowe są wliczone w opłatę za konferencję.

Partnerzy

Każda z uczestniczek otrzyma w pakiecie powitalnym prezenty od naszych sponsorów, a także w trakcie dnia będzie możliwość wygrania wielu prezentów – w konkursach i losowaniach.

Bardzo cieszymy się z grona sponsorów, które zdecydowało się wesprzeć naszą konferencję. Bardzo dziękujemy!Poprzedni
Następny

PatroniPoprzedni
Następny

Bilety

Bilet stacjonarny – bilet upoważnia do osobistego uczestnictwa w konferencji oraz otrzymania w dniu konferencji pakietu powitalnego wraz z materiałami konferencyjnymi, obiadu, oraz dostępu do przerw kawowych. Dostępny także bilet srebrny Darczyńca i bilet złoty Darczyńca – jeśli miałabyś na sercu dodatkowe wsparcie organizacji naszej konferencji.

Bilet online – bilet upoważnia do osobistego uczestnictwa w konferencji w formie online jednej osoby.  Pakiet obejmuje dostęp online do wszystkich sesji oraz materiały konferencyjnymi w formie pdf, zgodnie z grafikiem konferencji. Dostępny także bilet srebrny Darczyńca i bilet złoty Darczyńca – jeśli miałabyś na sercu dodatkowe wsparcie organizacji naszej konferencji.

Zakupu dokonasz przez poniższy formularz rejestracyjny. Po jego wypełnieniu, otrzymasz e-maila z instrukcją płatności – przelewem lub przez nasz sklep.

W skład ceny wchodzi:

bilety stacjonarne

bilet stacjonarny bez obiadu

129


Zarezerwuj

udział w konferencji
bez obiadu

bilet srebrny Darczyńca

200


Zarezerwuj

udział w konferencji
bez obiadu + Twoje dodatkowe wsparcie organizacji konferencji

bilet złoty Darczyńca

300


Zarezerwuj

udział w konferencji
bez obiadu + Twoje dodatkowe wsparcie organizacji konferencji

bilety online

Bilet ONLINE

69


Zarezerwuj

udział w konferencji online

Bilet srebrny Darczyńca

120


Zarezerwuj

udział w konferencji online + Twoje dodatkowe wsparcie organizacji konferencji

Bilet złoty darczyńca

220


Zarezerwuj

udział w konferencji online + Twoje dodatkowe wsparcie organizacji konferencji

formularz zapisów

INFORMACJA
Ze względów technicznych dla każdego adresu email może być przypisana tylko jedna uczestniczka. Jeżeli na ten sam email chcesz zapisać więcej osób, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.

pytania

Czy konferencja będzie się odbywać stacjonarnie?

O ile nic się nie zmieni z sytuacją sanitarną, konferencja odbędzie się stacjonarnie z zachowaniem wszelkich koniecznych środków bezpieczeństwa.

Jak działają bilety srebrny i złoty?

Fundacja Żyj Pełnią życia jest organizacją non-profit. Utrzymujemy się przede wszystkim ze wsparcia Darczyńców.

Koszty organizowanej przez nas konferencji są wyższe niż wpływy z biletów, dlatego  zapraszamy chętne uczestniczki do praktycznego włączenia się we wsparcie jej organizacji poprzez bilet srebrny i złoty.

Wszystkie wpływy z biletów przeznaczone są na pokrycie kosztów konferencji organizowanej w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego.

Czy mogę zwrócić mój bilet i otrzymać zwrot kosztów?

Z wyjątkiem szczególnych przypadków nie jest to możliwe. Fundacja ponosi koszty organizacyjne już wiele miesięcy przed konferencją i nie mamy możliwości regularnych zwrotów.

Dlatego w przypadku zmiany planów proponujemy znalezienie innej osoby, która wykorzysta bilet (prosimy o informację w tej sprawie).

W wyjątkowych przypadkach losowych (choroba, niespodziewane trudne okoliczności) prosimy o kontakt – zwrócimy koszty.

Czy jest opcja uczestniczenia online?

O ile nic się nie zmieni, konferencja będzie się odbywać stacjonarnie, ale istnieje możliwość uczestnictwa online. Będzie to płatny, prywatny, dobrej jakości stream tylko dla zapisanych uczestniczek.

Opcja online jest również dla dziewczyn, które nie mogą być na żywo w dniu konferencji. Wszystkie nagrania zostaną zapisane i będziecie mogły odtworzyć je później.

Dlaczego opcja uczestnictwa w konferencji online jest płatna?

O ile nic się nie zmieni, konferencja będzie się odbywać stacjonarnie i ponosimy szereg kosztów organizacyjnych. Opcja online jednak jest tańsza od opcji stacjonarnej.

Czy w opcji online dostanę materiały dodatkowe, pakiet powitalny i czy będę uczestniczyła w losowaniu nagród?

Uczestniczki online dostaną materiały dodatkowe w formie pdf do wydrukowania. Niestety nie będziemy miały możliwości wysyłki pakietów powitalnych ani wylosowanych nagród, a więc te przywileje zostaną tylko dla uczestniczek będących stacjonarnie.

Czy jeśli sytuacja epidemiczna się zaostrzy, czy konferencja się w ogóle odbędzie?

Tak, konferencja na pewno się odbędzie. Jeśli nie będzie możliwości bezpiecznych zgromadzeń stacjonarnie, konferencję zorganizujemy online. Wciąż jednak w pełnym zakresie z uwielbieniem, wszystkimi wykładami, losowaniem nagród, itp.

W przypadku takiej zmiany cena biletu spadnie (i tak ponosimy koszty wynajęcia sali, streamu i inne) a różnicę wcześniej opłaconego biletu zwrócimy.

Cena biletu spadnie do:

– do 69 zł jeśli nastąpi to przed wydrukowanie pakietów powitalnych;

– jeśli nastąpi to w ostatniej chwili i będziemy miały już wydrukowane wszystkie pakiety powitalne – adekwatnie do poniesionych kosztów (pakiety zostaną każdej uczestniczce wysłane).

Bilety zakupione od początku jako uczestnictwo online zachowują ważność i ich cena nie ulegnie zmianie.

Dla kogo jest ta konferencja?

Konferencja skierowana jest do chrześcijańskich singielek i młodych mężatek. Sugerowana dolna granica wieku to 16 lat, a górnej nie ma ☺

Czy jeżeli mam chłopaka/narzeczonego to mogę przyjść?

Pod pojęciem Singielki rozumiemy wszystkie niezamężne dziewczyny. Dlatego zapraszamy wszystkie wierzące młode kobiety zarówno te, które nadal modlą się o mężów, te które są w związkach, jak i młode mężatki.

Czy nie jestem za młoda? Czy nie jestem za stara?

Ta konferencja, tak jak wszystkie działania w ramach projektu Żyj Pełnią Życia, ma inspirować kobiety z pokolenia młodych dorosłych dlatego chcielibyśmy aby uczestniczki nie były młodsze niż licealistki. Górnej granicy wieku nie ma.

Czy sesje mówców zagranicznych będą tłumaczone?

Tak. Wideo z nagraniami sesji Kristen i Bethany będą miały polskie napisy.

Sesja Q&A będzie tłumaczona na język polski przez tłumacza na scenie.

Czy mogę przyjść z dzieckiem?

Organizatorzy nie zapewniają opieki nad dziećmi. W tym roku wszystkie mamy z maluszkami zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji w opcji online.

Czy zapewniacie nocleg dla uczestniczek spoza Warszawy?

Nie zapewniamy. Każda uczestniczka spoza Warszawy potrzebuje znaleźć nocleg we własnym zakresie.

Z jakimi stoiskami będzie można zapoznać się w czasie przerw?

Żyj Pełnią Życia – fundacja

Kraina aloesu – naturalne kosmetyki i suplementy diety

Psalm18.pl – gdzie będzie można nabyć książki Magdaleny Wołochowicz

Tabita – eko produkty

Ile czasu mam na opłacenie konferencji?

Na Twoją wpłatę czekamy 48 godziny. Jeśli nie dojdzie do nas, rezerwacja zostanie anulowana.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Żyj Pełnią Życia, której założycielką jest Magdalena Wołochowicz – autorka książek, vlogerka. Misją tej organizacji non-profit jest inspirowanie pokolenia wierzących młodych dorosłych, by żyli pełnią życia na każdym jego etapie. Więcej o Fundacji: zyjpelnia.org

Masz pytanie? Napisz:

Do zobaczenia!


Kup Bilet

Jesteś super!

Dziękujemy za zapis!
Proszę podaj tablet następnej osobie.