Widzimy się już za:

To już dzisiaj!

dni!

Konferencja „Żyj Pełnią Życia – Boży plan na związki i seksualność” skierowana jest do niezamężnych kobiet i młodych mężatek.

Seksualność jest Bożym darem dla nas. Czy wiesz, że można rozmawiać o niej taktownie i z mądrością, aby zrozumieć Boże zamierzenia w tym względzie?

Z okazji wydania w Polsce trzeciej książki Kristen Clark i Bethany Beal „Boski dar. Odkrywanie zamysłu Boga wobec seksualności” nakładem Edycji Świętego Pawła, zapraszamy na 5. konferencję Żyj Pełnią Życia, której gościem specjalnym będzie autorka Bethany Beal.

W przeciwieństwie do tego, co podpowiada nam świat, Boży model seksualności nie istnieje  w oderwaniu od małżeństwa, dlatego poruszymy także temat Bożego planu na związki oraz mądrego i oddającego chwałę Bogu podejścia do randkowania. W trakcie sesji dzielonej dla singielek i mężatek odpowiemy także na wszystkie nurtujące je pytania w tych tematach.

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz jak było w zeszłym roku:

wrażenia z zeszłorocznej konferencji

Mówcy

Bethany Beal

Współzałożycielka organizacji „Girl Defined”, vlogerka, autorka 5 książek (m.in. „Boska kobieta”), prelegentka 1. Konferencji Żyj Pełnią Życia w 2019 roku oraz w 4. Konferencji Żyj Pełnią Życia w formie online. Jej pasją jest inspirowanie kobiet, by żyły wg Bożego planu na kobiecość.

Bethany jest żoną Dave’a – mają synka i córeczkę.

joanna dzieciątko

Żona od 27 lat, mama trójki dorosłych dzieci. Odkąd została mamą interesuje się tematem relacji w rodzinie i wychowania dzieci. Wspólnie z mężem współtworzą Stowarzyszenie Edukacji w Rodzinie. Niedawno ukończyła studia na Wydziale Nauk o Rodzinie na UKSW.

Od ponad 20 lat współpracuje także z Fundacją Misja Służby Rodzinie.   

Współzałożycielka kanału na YT „Kotwica Rodzica”.

Małgorzata i Daniel Wołochowicz

Małżeństwo od 10 lat, rodzice trójki dzieci, od wielu lat współpracownicy Fundacji Misja Służby Rodzinie. prowadzą konferencje dla narzeczonych w parafii na warszawskim Ursynowie. Założyciele wydawnictwa i księgarni Psalm18.pl

Informacje

Miejsce

Dawny dom kultury KADR
ul. Gotarda 16, Warszawa

Jedzenie

Partnerzy

Każda z uczestniczek otrzyma w pakiecie powitalnym prezenty od naszych partnerów, a także w trakcie dnia będzie możliwość wygrania wielu prezentów – w konkursach i losowaniach.

Bardzo cieszymy się z grona partnerów, które zdecydowało się wesprzeć naszą konferencję. Bardzo dziękujemy!

W czasie przerw kawowych zapraszamy Was na kawę, herbatę, ciasta, owoce i bakalie.

Obiad do wyboru: mięsny lub wegetariański. Jeżeli masz dodatkowe ograniczenia związane z dietą napisz do nas.

Obiad i przerwy kawowe są wliczone w opłatę za konferencję (obiad przy rejestracji do 10.09).

Patroni

Bilety

Bilet stacjonarny – bilet upoważnia do osobistego uczestnictwa w konferencji oraz otrzymania w dniu konferencji pakietu powitalnego wraz z materiałami konferencyjnymi, obiadu, oraz dostępu do przerw kawowych. Dostępny także bilet srebrny Darczyńca i bilet złoty Darczyńca – jeśli miałabyś na sercu dodatkowe wsparcie organizacji naszej konferencji.

Bilet online – bilet upoważnia do osobistego uczestnictwa w konferencji w formie online jednej osoby.  Pakiet obejmuje dostęp online do wszystkich sesji oraz materiały konferencyjnymi w formie pdf, zgodnie z grafikiem konferencji. Dostępny także bilet srebrny Darczyńca i bilet złoty Darczyńca – jeśli miałabyś na sercu dodatkowe wsparcie organizacji naszej konferencji.

Zakupu dokonasz przez poniższy formularz rejestracyjny. Po jego wypełnieniu, otrzymasz e-maila z instrukcją płatności – przelewem lub przez nasz sklep.

W skład ceny wchodzi:

 • wynajęcie i obsługa techniczna sali;
 • materiały konferencyjne;
 • kawa, herbata, przekąski;
 • obiad;
 • inne koszty organizacyjne.

bilety stacjonarne

bilet stacjonarny

159
 •  

bilet srebrny Darczyńca

200
 •  

bilet złoty Darczyńca

300
 •  

bilety online

Bilet ONLINE

79
 •  

Bilet srebrny Darczyńca

120
 •  

Bilet złoty darczyńca

220
 •  

formularz zapisów

pytania

Fundacja Żyj Pełnią życia jest organizacją non-profit. Utrzymujemy się przede wszystkim ze wsparcia Darczyńców.

Koszty organizowanej przez nas konferencji są wyższe niż wpływy z biletów, dlatego  zapraszamy chętne uczestniczki do praktycznego włączenia się we wsparcie jej organizacji poprzez bilet srebrny i złoty.

Wszystkie wpływy z biletów przeznaczone są na pokrycie kosztów konferencji organizowanej w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego.

Z wyjątkiem szczególnych przypadków nie jest to możliwe. Fundacja ponosi koszty organizacyjne już wiele miesięcy przed konferencją i nie mamy możliwości regularnych zwrotów.

Dlatego w przypadku zmiany planów proponujemy znalezienie innej osoby, która wykorzysta bilet (prosimy o informację w tej sprawie).

W wyjątkowych przypadkach losowych (choroba, niespodziewane trudne okoliczności) prosimy o kontakt – zwrócimy koszty.

Tak, istnieje możliwość uczestnictwa online. Będzie to płatny, prywatny, dobrej jakości stream tylko dla zapisanych uczestniczek.

Opcja online jest również dla uczestniczek, które zapisały się stacjonarnie, ale z jakiś powodów nie mogą być na żywo w dniu konferencji. Wszystkie nagrania zostaną zapisane i będziecie mogły odtworzyć je później.

Konferencja odbywa się stacjonarnie i ponosimy szereg kosztów organizacyjnych. Opcja online jednak jest tańsza od opcji stacjonarnej.

Uczestniczki online dostaną materiały dodatkowe w formie pdf do wydrukowania. Niestety nie będziemy miały możliwości wysyłki pakietów powitalnych ani wylosowanych nagród, a więc te przywileje zostaną tylko dla uczestniczek będących stacjonarnie.

Konferencja skierowana jest do chrześcijańskich singielek i młodych mężatek. Sugerowana dolna granica wieku to 16 lat, a górnej nie ma

Pod pojęciem Singielki rozumiemy wszystkie niezamężne kobiety. Dlatego zapraszamy wszystkie wierzące młode kobiety zarówno te, które nadal modlą się o mężów, te które są w związkach, jak i młode mężatki.

Ta konferencja, tak jak wszystkie działania w ramach projektu Żyj Pełnią Życia, ma inspirować kobiety z pokolenia młodych dorosłych dlatego chcielibyśmy aby uczestniczki nie były młodsze niż licealistki. Górnej granicy wieku nie ma.

Tak. Sesje Bethany Beal będą tłumaczone bezpośrednio ze sceny.

Organizatorzy nie zapewniają opieki nad dziećmi. W tym roku wszystkie mamy z maluszkami zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji w opcji online.

Nie zapewniamy. Każda uczestniczka spoza Warszawy potrzebuje znaleźć nocleg we własnym zakresie.

Żyj Pełnią Życia – fundacja

Kraina aloesu – naturalne kosmetyki i suplementy diety

Psalm18.pl – gdzie będzie można nabyć książki Magdaleny Wołochowicz

Tabita – eko produkty

Na Twoją wpłatę czekamy 48 godziny. Jeśli nie dojdzie do nas, rezerwacja zostanie anulowana.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Żyj Pełnią Życia, której założycielką jest Magdalena Wołochowicz – autorka książek, vlogerka. Misją tej organizacji non-profit jest inspirowanie pokolenia wierzących młodych dorosłych, by żyli pełnią życia na każdym jego etapie. Więcej o Fundacji: zyjpelnia.org

Masz pytanie? Napisz:

Do zobaczenia!

Jesteś super!

Dziękujemy za zapis!
Proszę podaj tablet następnej osobie.