Kiedy w 2017 roku została wydana pierwsza książka Magdaleny Wołochowicz – „Chwilowo Panna” – dla singielek, aby zachęcić je do życia w pełni i nadziei, że wyczekiwane małżeństwo nadejdzie, Magda zaczęła być zapraszana na różne konferencje i wystąpienia. Mówiła do wielu kobiet, nie tylko panien. Przy tych okazjach dzieliła się kilkoma sposobami jak praktycznie żyć pełnią życia – nazwała je „7 FILARAMI ŻYCIA W PEŁNI”. Ponieważ to przesłanie jest uniwersalne, postanowiłyśmy podzielić się nim z szerszym gronem kobiet.

Sedno pełni życia to rozwinięcie relacji z Bogiem, zrozumienie swojej tożsamości w Nim, odkrycie Bożego planu dla swojego życia i wierne podążanie za nim, będąc pełnym radości i wdzięczności – z wyboru, a nie tylko z powodu sprzyjających okoliczności, a także wytrwałe przechodzenie wszelkich trudności walcząc wspaniałą skuteczną bronią wierzącego – Słowem Bożym.

Życie w pełni to nie życie idealne, ale pełne znaczenia, świadomości celu (tak jak Jezus, który był bardzo dobrze świadomy po co jest tu na ziemi), pełne radości i mocy Bożej na co dzień. 

Życie na ziemi nigdy nie będzie doskonałe, jednak możemy żyć w radości i spełnieniu (na miarę ziemską) tu i teraz.

Zapraszamy Cię do przyjrzenia się tym siedmiu filarom w praktyce.

o kursie

Zapraszamy na 5 spotkań online, w środy o godzinie 19:00. Startujemy 10 listopada.

Koszt kursu: 59 zł.

Kurs zawiera:

✔️ 5 spotkań online live – każde po 1-1.5h;

✔️ Materiały Dodatkowe w formie .pdf

Prowadzące

Magdalena Wołochowicz

Całym sercem kocha Pana Boga i życie, jakim ją obdarzył. Założycielka Fundacji Żyj Pełnią Życia. Od wielu lat jest również bardzo aktywnie zaangażowana w działania Fundacji Misja Służby Rodzinie.

Jest autorką książek: Chwilowo panna. Żyjąc pełnią życia z nadzieją na dalszy ciąg (Esprit 2017), Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego Słowa. (Edycja Świętego Pawła 2018). Współautorka serii Tak! Bóg chce… (Wejdźmy na szczyt 2017-2019).

Od grudnia 2018 r. prowadzi kanał na YouTube Żyj Pełnią Życia gdzie zachęca pokolenie chrześcijańskich młodych dorosłych, aby pomimo wyzwań, żyli pełnią życia na danym jego etapie, w pełnej oddania przyjaźni z Bogiem, świadomi celu życia, pełni radości, wytrwałości, mocy i zwycięstwa w Chrystusie.

Lubi spędzać czas z przyjaciółmi delektując się dobrym jedzeniem, czytać powieści i podróżować.

Justyna Połom

Jej pasją jest wspieranie młodego pokolenia, by żyło w przyjaźni z Bogiem, wg najlepszych zasad, jakie oferuje nam Pan Bóg w Piśmie Świętym. Bóg wkłada w jej serce duże marzenia, z których rodzą się nasze niektóre konkretne projekty.

FAQ

Dla wszystkich kobiet, singielek i mężatek od 16 r.ż.

Spotkania będą online, prowadzone w formie live na YT i będą trwały ok. 1-1.5h.

Tak. Linki z dostępem do spotkań dostaniesz w mailu.

Spotkania będą prowadzone na YT, a potem zachowane do obejrzenia w późniejszym terminie. Po każdym spotkaniu roześlemy link do każdej uczestniczki.

Tak. Koszt kursu to 59 zł. Po zapisie dostaniesz informację, jak dokonać płatności.

Tak. Przed spotkaniem otrzymasz .pdf z Materiałami Dodatkowymi do wypełniania. Zachęcamy do ich wydrukowania.

Zapisz się już dziś!

Koszt kursu: 59zł. Po zapisie dostaniesz informacje nt płatności.

Startujemy za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Jesteś super!

Dziękujemy za zapis!
Proszę podaj tablet następnej osobie.