„Zakochaj się na wiosnę” – mówią. Tylko co zrobić, jeśli nie widzisz dziś na to perspektyw, bardzo Cię to przytłacza i nie czujesz się spełniona?

Kilka miesięcy temu, w naszych sercach, po raz kolejny silnie zaczęło pracować pytanie czy naprawdę żyjemy pełnią tu (w tym sezonie – bycia panną – w którym jesteśmy) i teraz (każdego dnia), czy może raczej czekamy i nieustannie powtarzamy sobie, że jak skończy się to wyzwanie przedłużającego się panieństwa, zaczniemy wreszcie żyć w pełni i cieszyć się każdą chwilą jaką dał nam Bóg.

Zachęcamy Cię, abyś tej wiosny, spędziła z nami 5 tygodni i zgłębiła temat życia w pełni tu i teraz, z nadzieją na dobry dalszy jego ciąg.

Poruszymy tematy takie jak:

– jak ważna jest świadomość tożsamości – kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy;

– jakie znaczenie ma to, że Bóg stworzył nas jako kobiety; czym jest biblijna kobiecość oraz jaka jest Boża wizja na małżeństwo;

– jak reagujemy na przedłużające się panieństwo, co jest tego przyczyną i co możemy z tym zrobić;

– co nas odciąga, byśmy żyły pełnią życia już dziś;

– czego możemy się nauczyć z Poematu o Dzielnej Niewieście z Księgi Przysłów 31, byśmy żyły w pełni, wypełniając Bożą wolę dla naszego życia.

To nasz autorski kurs, który tworzymy specjalnie właśnie dla Ciebie!

o kursie

Zapraszamy na 5 spotkań online, w środy o godzinie 19:00. Startujemy 27 kwietnia.

Koszt kursu: 59 zł.

Kurs zawiera:

✔️ 5 spotkań online live – każde po 1-1.5h;

✔️ Materiały Dodatkowe w formie .pdf

Prowadzące

Magdalena Wołochowicz

Całym sercem kocha Pana Boga i życie, jakim ją obdarzył. Założycielka Fundacji Żyj Pełnią Życia. Od wielu lat jest również bardzo aktywnie zaangażowana w działania Fundacji Misja Służby Rodzinie.

Jest autorką książek: Chwilowo panna. Żyjąc pełnią życia z nadzieją na dalszy ciąg (Esprit 2017), Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego Słowa. (Edycja Świętego Pawła 2018). Współautorka serii Tak! Bóg chce… (Wejdźmy na szczyt 2017-2019).

Od grudnia 2018 r. prowadzi kanał na YouTube Żyj Pełnią Życia gdzie zachęca pokolenie chrześcijańskich młodych dorosłych, aby pomimo wyzwań, żyli pełnią życia na danym jego etapie, w pełnej oddania przyjaźni z Bogiem, świadomi celu życia, pełni radości, wytrwałości, mocy i zwycięstwa w Chrystusie.

Lubi spędzać czas z przyjaciółmi delektując się dobrym jedzeniem, czytać powieści i podróżować.

Justyna Połom

Jej pasją jest wspieranie młodego pokolenia, by żyło w przyjaźni z Bogiem, wg najlepszych zasad, jakie oferuje nam Pan Bóg w Piśmie Świętym. Bóg wkłada w jej serce duże marzenia, z których rodzą się nasze niektóre konkretne projekty.

FAQ

Dla singielek od 16 r.ż.

Spotkania będą online, prowadzone w formie live na YT i będą trwały ok. 1-1.5h.

Tak. Linki z dostępem do spotkań dostaniesz w mailu.

Spotkania będą prowadzone na YT, a potem zachowane do obejrzenia w późniejszym terminie. Po każdym spotkaniu roześlemy link do każdej uczestniczki.

Tak. Koszt kursu to 59 zł. Po zapisie dostaniesz informację, jak dokonać płatności.

Tak. Przed spotkaniem otrzymasz .pdf z Materiałami Dodatkowymi do wypełniania. Zachęcamy do ich wydrukowania.

Zapisz się już dziś!

Koszt kursu: 59zł. Po zapisie dostaniesz informacje nt płatności.

Startujemy za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Jesteś super!

Dziękujemy za zapis!
Proszę podaj tablet następnej osobie.